Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Technický specialista CAD software / Zlín

Zadáno dne: 31.12. 2016

Popis pozice - náplň práce

  • technická podpora stávajících zákazníků
  • školení CAD/PLM řešení pro zákazníky
  • zodpovědnost za vybranou část CAD/PLM
  • práce na implementačních projektech

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření, nejlépe strojírenské obory, informační technologie
  • znalost CAD software (CATIA výhodou)
  • znalost anglického jazyka (alespoň úroveň mírně pokročilý)
  • chuť se vzdělávat, pracovat samostatně, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení, systém motivace a benefitů
  • zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

Profesní životopis včetně fotografie zasílejte na info@technodat.cz

Poznámka

Webová stránka společnosti