Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Specialista Technické dokumentace / Praha - Čestlice

Zadáno dne: 2.1. 2017

Popis pozice - náplň práce

  • vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
  • správa 3D zákaznických dat (Audi, BMW, Mercedes, VW...)
  • analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
  • vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel
  • odpovědnost za změnové řízení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • odpovědnost za dodržení kvality a termínů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického směru, i školní praxe výhodou (studentské projekty/práce, automobilový průmysl)
  • vhodné i pro absolventy
  • znalost 2D/3D metod v 3D prostředí, CATIA a NX výhodou
  • ochota učit se
  • zapálení pro automotive
  • spolehlivost, preciznost, samostatnost, stabilita, časová flexibilita

Nabízíme

  • zajímavá práce u společnosti s bohatou tradicí,
  • vysoká míra samostatnosti a možnost seberealizace
  • pružná pracovní doba
  • pravidelný kontakt s novinkami v automobilovém průmyslu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • slevy na produkty REHAU
  • kariérní růst
  • mladý a příjemný kolektiv

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

REHAU Automotive, s.r.o., Obchodní 117, 251 70 Čestlice, e-mail: lukas.kalal@rehau.com, www.rehau.cz

Poznámka

Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Webová stránka společnosti

www.rehau.cz