Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vedoucí konstrukčních projektů (Automotive) / Praha

Zadáno dne: 2.1. 2017

Popis pozice - náplň práce

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na srovnatelné pozici nutností
  • Výborná znalost 2D/3D konstrukčních systémů CATIA V5 nebo SIEMENS NX
  • Znalost NJ či AJ slovem i písmem
  • Koordinační a komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
  • Progresivní osobnost s tahem na branku
  • Aktivní přístup v oblasti vlastního rozvoje a motivace týmu

Požadujeme

  • Vývoj a konstrukce plastových dílů - Exteriéry,přední a zadní nárazníky, spoilery, prahové lišty
  • Vedení projektového konstrukčního týmu
  • Konzultace výrobních technologií
  • Odpovědnost za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
  • Přerozdělování a kontrola jednotlivých konstrukčních prací
  • Koordinace externích dodavatelů
  • Jednání se zákazníkem a technické poradenství

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci u společnosti s dlouholetou tradicí
  • Vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
  • Odborná školení
  • 3 měsíční zapracování v mateřské společnosti
  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné tarify na volání a další

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

lukas.kalal@rehau.com, tel: 725 390 163 REHAU Automotive, s.r.o., Obchodní 117, 251 07 Čestlice

Poznámka

Jsme vývojovým partnerem a sériovým dodavatelem pro všechny renomované výrobce automobilů. Zažijte s námi fascinující svět automobilů a začněte Vaši kariéru u REHAU.

Webová stránka společnosti

www.rehau.com