Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

problem pri vytvarani pohladu na vykrese

Kompletní přehled příspěvků v tématu problem pri vytvarani pohladu na vykrese řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
Datum: 15.9. 2013 | Zobrazeno: 9370x
Konfigurace CATIA: V5R19

Text dotazu:
Dobry den, prosim Vas, potrebovala by som poradit: bez nejakej zmeny v nastaveniach mi zacalo robit problemy pri vytvarani pohladov na vykres- ked vyselektujem jednotlive Body vo viacerych partoch a tie chcem dat na vykres, tak mi nezachova polohu jednotlivych partov voci sebe ako su navazbene, ale vrati ich do tej polohy ako mi CATIA otvori, ked dam do productu cez existing component jednotlive Party, popripade mi ten part s ktorym som hybala v producte zdvoji-to znamena, ze mi hodi na vykres aj v polohe v ktorej sa automaticky otvara aj v tej novej, v prilohe je vidiet text,ktory mi vypisuje po vyselektovani, nestretli ste sa stym nahodou niekto? vopred dakujem velmi pekne za pomoc

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4116] | Publikováno: 16.09. 2013 - 11:12
Dobrý den,

zkusil jsem to u sebe a chová se to úplně stejně. Skoro bych tvrdil, že dřív to šlo bez problémů. Chyba je v tom, že se při výběru Body linkují do pohledu jen samostatné Party bez informace o poloze v sestavě, ale proč se to děje nevím.

Na SP3 se to chová stejně, ještě zkusím jít výš (R20, R21, R22) a napíšu co zjistím.
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
[#4117] | Publikováno: 16.09. 2013 - 12:20
dakujem pekne zatial, zistovala som aj kolegynu, robi jej to iste,a tiez s tym predtym nemala problem...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.