Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

úprava kótovacího stylu resp. Environment a Admin mód

Kompletní přehled příspěvků v tématu úprava kótovacího stylu resp. Environment a Admin mód řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Pavel Šimůnek

Poslat zprávu | Profil
Datum: 6.9. 2013 | Zobrazeno: 9336x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím

měl bych dotaz ohledně toho jak spustit Catii v Admin módu (chci si upravit vzhled kót)
Resp. mým cílem je vytvořit si své styly a ty používat (při zachování originálních stylů)

Pročítal jsem toto http://www.catia-forum.cz/forum/topic.php?topic_id=131 ale nedobral jsem se k výsledku.
Asi jsem se ztratil v matrixu:-)

Přes Enviroment editor jsem si vytvořil svůj environment kde mám CATCollectionStandard nastaveno na svůj adresář C:\CATIAstandards

Mám tedy i svojí ikonu pro spouštění.
Odkazuje na toto:
"C:\Program Files\Dassault Systemes\B19\win_b64\code\bin\CATSTART.exe" -run "CNEXT.exe" -env simunek -direnv "C:\Users\czmstpsi\AppData\Roaming\DassaultSystemes\CATEnv" -nowindow

když na konec dopíšu -admin tak se nic nestane

Mohl by mi prosím někdo zkušený poradit? Pro Vás to bude hračka, já už se s tím trápím několik hodin.
Předem moc díky

CaTLama

Poslat zprávu | Profil
[#4082] | Publikováno: 06.09. 2013 - 11:30
Syntax pro admin mod je trošku jiná, správně by mělo být:

C:\Program Files\Dassault Systemes\B19\win_b64\code\bin\CNEXT.exe -env C:\Users\czmstpsi\AppData\Roaming\DassaultSystemes\CATEnv\simunek -admin

Za nějaké chybějící uvozovky neručím :-)
Pavel Šimůnek

Poslat zprávu | Profil
[#4083] | Publikováno: 06.09. 2013 - 11:41
Tak jsem to upravil ale vyskočí mi chybová hláška, že není nastavena CATreferenceSettingPath

O jakou cestu se jedná? na co by měla odkazovat? (Ani u globálního environmentu není nastavena)

Předem díky

Přiložené obrázky:

CaTLama

Poslat zprávu | Profil
[#4084] | Publikováno: 06.09. 2013 - 11:57
Je to cesta na referenční settingy pro případ jejich síťové správy. Nastavte ji třeba na c:\temp\refset
Pavel Šimůnek

Poslat zprávu | Profil
[#4085] | Publikováno: 06.09. 2013 - 12:41
Tak už jsem v Admin mode.

Mockrát děkuji za pomoc!!!!


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.