Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Kde zohnať program CATIA, keď nesom už študent študent a chcem sa to učiť

Kompletní přehled příspěvků v tématu Kde zohnať program CATIA, keď nesom už študent študent a chcem sa to učiť řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Vladimír Hutňan

Poslat zprávu | Profil
Datum: 15.8. 2013 | Zobrazeno: 9756x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím Vás,
skúšal som prehľadávať diskusiu, či sa to tu niekde už neriešilo. Mám na Vás otázku. Mám veľký záujem sa začať učiť tento program, no je tu jeden problém a to ten, že nemám možnosť to odnikiaľ zohnať. Viete mi niekto poradiť ako sa k tomuto programu dostať, bez toho aby mi ho dala nejaká firma. Študent už nesom, aby som mal nárok na verziu zadarmo. Za každú radu vopred ďakujem.

Vlado

Břeťa Doležal

Poslat zprávu | Profil
[#4054] | Publikováno: 15.08. 2013 - 20:06
1) Koupit - to bude chtít několik statisíců.
2) Nechat se zaměstnat u firmy co jede na Catii
3) Najít si někoho dobře známého, co má v práci Catii na notebooku a může se připojovat do firemní sítě přes VPN pro licenci a bude ochoten ti notebook půjčit po odpolednách a víkendech.
4) Pokračovat ve studiu, ev. se dohodnout s nějakou školou co má licence na Catii a chodit k nim do učebny.
Vladimír Hutňan

Poslat zprávu | Profil
[#4055] | Publikováno: 16.08. 2013 - 10:26
Uživatel odpovídá na příspěvek #4054:


Ďakujem za odpoveď, skúsim moju školu, či je ešte možnosť, keď už nesom ich študent, opäť začať chodiť na cvičenia.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.