Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

silné čáry ve výkrese

Kompletní přehled příspěvků v tématu silné čáry ve výkrese řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Tomáš Dostál

Poslat zprávu | Profil
Datum: 21.3. 2013 | Zobrazeno: 9355x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den, nevím, zda už to tady někde je, ale mám takový dotaz ohledně vytváření tlustých čar v draftingu. Udělám model a chci z něj udělat výkres, jenže některé čáry se vytvoří tlustě, respektive překryjí tu slabou a dají se smazat. Mám originál CATIi ze školy. Setkal se někdo s tímto problémem? Díky.

Přiložené obrázky:

Kac80

Poslat zprávu | Profil
[#3756] | Publikováno: 22.03. 2013 - 07:23
Tohle je spatne zobrazeni srafovani. Kdyz si date vetsi scale tak to uvidite jako srafovani. Staci to zmenit na jemnejsi a je to.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3757] | Publikováno: 22.03. 2013 - 09:09
Ano, tohle se děje, když má šrafování nastavenou příliš velkou rozteč. Stačí vybrat danou geometrii, která se zobrazuje špatně, pravé tlačítko myši a vybrat properties. V kartě by se pak měla zobrazit i záložka Pattern, která patří právě šrafům. Zde stačí nastavit menší hodnotu u pitch.
Tomáš Dostál

Poslat zprávu | Profil
[#3772] | Publikováno: 27.03. 2013 - 14:22
Výborně, moc děkuji, hned vyzkouším. Jen mi je pořád záhadou, proč to dělá jen na některé geometrii.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.