Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Zvacsovanie objemu suboru - Catia Vykres

Kompletní přehled příspěvků v tématu Zvacsovanie objemu suboru - Catia Vykres řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Patrik Vaclav

Poslat zprávu | Profil
Datum: 8.2. 2013 | Zobrazeno: 9073x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Ahojte,

mam taky problem ked upravujeme vo vykrese 2D Standardy /2D Component/. Po case sa jeho velkost neumerne zvacsuje. T.j. velkost zo 700 kB tak sa zvacsi na 7 MB. Pri tom sa prepisali iba cca 3 Standardy alebo zmenila iba ich poloha na vykrese.
Dalsi vtip je v tom ze pokial mi nastane takyto problem ovplivnuje to velkost aj ostatnych vykresov - zvacsuju sa.
Pri deletnuti settingov sa to opravi ale ten povodny ostava zly. Pretoze ten problem nastava az po ulozeni "nakazeneho" vykresu

Podmienky : 2D Componenty sa upravuju v Sheet backgounde

2D komponenty su v Detail sheete - exposenute

Catia V5 R18 SP6 HF72


Prosim Vas o radu kde mohol nastat problem.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3657] | Publikováno: 08.02. 2013 - 10:50
Jestli tomu správně rozumím, tak jen díky úpravě (změně) detailů se zvětší výkres? To je opravdu divné.
Úplně jsem nepochopil to s tím smazaním settingů - to jako že když smažete settingy a znuovu otevřete výkres, tak je zase menší? To už je úplně šílené.

Nebo ještě jinak - otevřete výkres, který má 700MB, posunete detail na výkresu, uložíte, a on má najednou 7MB? Bez update pohledů, bez rozbití detailů atd?
Patrik Vaclav

Poslat zprávu | Profil
[#3658] | Publikováno: 08.02. 2013 - 12:08
Takze takto...

Po uprave detailov /2D componentov/ na vykrese, tak sa mi vykres zvacsi zo cca 700kb na 7000kb. Po ulozeni vykresu nastava jav, ze vsetky ostatne vykresy co otvorim, tiez zvacsia svoju velkost - asi su ovplivnene tym povodnym vykresom.
Potom ako deletnem settingy prvy vykres je stale velky cca 700kb ale tie dalsie uz su v povodnej velkosti.

PS pohlady tam nemam v tom prvom, je to vykres pre cataog 2D standardov. Teda standardy su v Detail Sheete.

Zistil som ze to bude asi nejaky BUG. Pretoze na Catii V5 R18 SP08 to nerobi. Len to neviem na isto nemam admin prava na catia settings tak neviem porovnat vsetko.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3659] | Publikováno: 08.02. 2013 - 12:23
R18 nebyl právě povedený release, jestli máte možnost, přejděte alespoň na R19 SP9. Opravdu se může jednat o chybu, protože takovouhle chybu jsem ještě neviděl.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.