Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vyber notebooku

Kompletní přehled příspěvků v tématu Vyber notebooku řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Matusmatus

Poslat zprávu | Profil
Datum: 28.11. 2012 | Zobrazeno: 9608x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravim,

chcel by som poradit s kupou noveho noteeboku. V skole budeme asi o pol roka dost casto vyuzivat catiu ( konst. motorov, modelov aut...), tak aby ju nb zvladal. Ak by ste vedeli nejaky doporucit.

Dakujem

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3491] | Publikováno: 28.11. 2012 - 21:11
Tohle už se tady probíralo. Sice už je to asi dva roky zpátky, takže některé informace nebudou úplně aktuální, ale obecně to platí pořád.

Vlákno - http://www.catia-forum.cz/forum/topic.php?topic_id=111

Záleží na tom, kolik chcete - můžete investovat. Kdybych si mohl vybírat, sáhnul bych např. po Dell Precision, nyní se prodávají řady M4700 a M6700, přesná konfigurace se dá ještě upravit. Cenově je to samozřejmě v té vyšší kategorii, pořizovat se vyplatí za předpokladu, že na tom budete dělat dokud ho neupečete.

Já mám momentálně Dell Precision M4400, T9800@2600, 8GB RAM, nVidia Quadro FX M770 a běží to pořád solidně. V práci spíš víc programuju než konstruuju, ale zvládá jakž takž i Catii V6. Možná bych se podíval po nějakém použitém. Já ho de facto také zdědil...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.