Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Nejde nastaviť uhol (angle)

Kompletní přehled příspěvků v tématu Nejde nastaviť uhol (angle) řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
ituti

Poslat zprávu | Profil
Datum: 24.9. 2012 | Zobrazeno: 10025x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý deň, pri žiadnom príkaze typu Profile alebo Rotate mi nejde nastaviť uhol. Neviete kde môže byť problém ale prípadne čo mám zle nastavené v Options? Jednoducho sa mi nedá kliknúť do políčka kam sa má uhol zadávať.

Za radu budem veľmi vďačný.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3364] | Publikováno: 25.09. 2012 - 15:22
Myslíte funkce ve skicáři? U Rotate je třeba nejprve vybrat střed otáčení, do té doby je pole pro zadání hodnoty úhlu zašedlé. U profile ale netuším co by mohlo být špatně. Mohl byste z toho udělat obrázek a nahrát ho sem?
ituti

Poslat zprávu | Profil
[#3366] | Publikováno: 25.09. 2012 - 16:04
takto mi to spraví pri profile pokiaľ viem tak by mi dalo dať na výber si aj určiť presný uhol nie len dĺžku a uhol triafať od oka.
http://imageshack.us/photo/my-images/525/catiaproblem.jpg/
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3367] | Publikováno: 25.09. 2012 - 19:39
:-) tak už vím co je špatně. Vytáhněte si panel Sketch tools do prostoru. Je standartně plovoucí, vy ho máte v liště a část, kde je pole s úhlem se nezobrazuje.

Zkoušel jsem to u sebe, jakmile se panel dostane do určité pozice v liště, pole "zmizí".


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.