Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

External References

Kompletní přehled příspěvků v tématu External References řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
BeachBoy

Poslat zprávu | Profil
Datum: 28.8. 2012 | Zobrazeno: 9971x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobry den, ac jsem hledal tak odpoved jsem nenasel, proto se predem omlouvam za pripadnou duplicitu dotazu.

Tvorim party jejichz poloha a nektere plochy vychazi z externich referenci zakladnich modelu (vyrobek/pripravek). Tyto externi reference si musim v zakladnim modelu vytvorit a publikovat, coz mi neprijde nejvhodnejsi, jelikoz tim upravuji data od zakaznika a hlavne opetovne tvoreni vsech referenci, kdyz prijdou nove data od zakaznika mi prijde nadlidsky vykon. Jeste by se nabizela moznost primeho vlozeni ziveho body daneho partu ale to odporuje norme.
Neexistuje neco co by napr. s odkazem na dany model generovalo pouze jeho geometrii?

Predem dekuji za reakci

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3276] | Publikováno: 28.08. 2012 - 17:03
Vytváření referencí v datech zákazníka je zbytečná práce - pokud tam ty publikace již nejsou připravené od něho. Ještě bych viděl jako smysluplné udělat jednu publikaci na PartBody, ale oklikávat plochy, body, křivky,... zbytečná práce, pokud se těch referencí chytáte jen u jednoho přípravku.

Pokud jsem kdy co dělali na datech od zákazníka, většinou se do našich dat vložil celý díl jako mrtvola (pak se přidalo např. smrštění, u vícenásobných forem se díl rozkopíroval a napolohoval).

Není mi úplně jasné co myslíte tím posledním dotazem? To je přece externí link vytvořený pomocí PasteSpecial - As Result With Link. Jak byste si to představoval lépe?


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.