Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Catdua macro v catia desku

Kompletní přehled příspěvků v tématu Catdua macro v catia desku řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Patrik Vaclav

Poslat zprávu | Profil
Datum: 3.4. 2012 | Zobrazeno: 10385x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Ahoj Catia nadsenci,

mam otazocku ohladom Catdua Macra. Je mozne spravit catdua marco na kontrolu zostavy cez desk. Nakolko pracujeme v PLM databaze ( nazov databazy je CDB) nemozeme ulozit party zostavy lokalne a prebehnut ju cez batch catduu.
Momentalne musime zostavu otvorit cez desk a kazdy part/podzostavu prebehnut manualne a toto by sme si chceli ulahcit macrom.
Prosim Vas ak by ste mali akekolkvek macro co toto riesi velmi by mi pomohlo.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2761] | Publikováno: 03.04. 2012 - 15:52
Pokud se pohybujeme v V5, tak jako tak by data měla být uložena někde na disku, nehledě na typu používaného PLM. Potom by měla přicházet v úvahu CATDUA pomocí batch.

Snažil jsem se na to jak ovládat CATDUA v Desku přijít poměrně dlouho, ale nepodařilo se. V API podpora není, Desk se dá vyvolat a nakonec snad i pustit CATDUA šla, ale už není jak vybrat operaci a potvrdit. Řešil jsem to tenkrát i na VB.NET fóru. Někdo říkal, že by jít mohlo, ale znamenalo by to najít ten dialog, zjistit jeho polohu na monitoru, nasměrovat na něj myš a nasimulovat kliknutí. Tím to možná spustíte, ale už nepoznáte jak to dopadlo a hlavně nevíte kdy to skončilo, pokud na to nebudete chtít koukat.

Takže.... možná na to někdo přijde, ale podle mě je to zatím neřešitelné.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.