Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Catia V5R20 neuplná grafika win7x64 - notebook HP8740w

Kompletní přehled příspěvků v tématu Catia V5R20 neuplná grafika win7x64 - notebook HP8740w řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
davidk1922

Poslat zprávu | Profil
Datum: 27.2. 2012 | Zobrazeno: 10261x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím všechny přítomné,
při studiu na vysoké škole jsem se dostal k tomuto programu Catia V5R20, který mě ohromil, řekl bych "láska na první pohled"...z prvu jsem navštěvoval vyhrazené místnosti ve škole k práci v tomto programu...bohužel času je málo...pořídil jsem si studenstskou verzi, bohužel po nainstalování na notebook HP 8740W prišlo zklamání...tento notebook je pracovní stanice a měl by být pro takové programy jako je Catia a pod. certifikovaný, resp. grafická karta Nvidia FX 2800m. Bohužel při zapnutí programu ikony nesedí tam kde mají (nemají pozadí šedých lišt) a Catia nereaguje jak má...setkal se někdo s takovým to problémem ať už na verzi V5R20, starší či novější?
Děkuji velice za vaše odpovědi a rady :)

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2639] | Publikováno: 27.02. 2012 - 20:08
Výkon samotného NTB nebude hrát tak výzanamnou roli, navíc už jsem viděl CATII běžet i na mnohem slabším HW.

Zkuste si stáhnout ovladače grafiky přímo pro CATIA, většina výrobců (např. nVidia) tyto varianty ovladačů nabízí.

Přiznám se, že přesně nevím, jakou platformu studentské verze DS nabízí, ale předpokládám, že to bude P2. Pokud ne, u P3 by také mohl být problém.
David Parnahaj

Poslat zprávu | Profil
[#2640] | Publikováno: 27.02. 2012 - 20:16
Tiež by som odporúčal inú verziu ako študentskú (tiež som študent), ale podobne to robilo spolužiakom keď si nainštalovali Inventor, alebo autocad - proste to "***lo".
davidk1922

Poslat zprávu | Profil
[#2641] | Publikováno: 27.02. 2012 - 20:27
Děkuji za odpověď,
trochu jsem si pohrál s nastavením samotné Catie a problém je vyřešen, děkuji za Váš čas, s pozdravem. Děkuji
Kolben

Poslat zprávu | Profil
[#2643] | Publikováno: 28.02. 2012 - 07:40
Bylo by dobre napsat jake to "pohrani s nastavenim" problem odstranilo. Treba by to v budoucnu nekomu mohlo pomoct kdyz uz je tu takove tema zalozeno.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.