Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

lathe machining ako nato

Kompletní přehled příspěvků v tématu lathe machining ako nato řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Dušan Haruska

Poslat zprávu | Profil
Datum: 11.1. 2012 | Zobrazeno: 9946x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
zdravim hosi,poradi mi niekto stymto?robil stym uz niekto zvas?ja som skusal mill,to ako tak v pohode,chytil som neaky zaklady z manualu co tu boli,ale toto neak neviem rozchodit aby mi to pekne obrobilo..

Přiložené soubory:
sustruzenie.zip

Jan Hnátík

Poslat zprávu | Profil
[#2545] | Publikováno: 11.01. 2012 - 21:13
Ahoj,

nejaky manual na soustruzeni mam k dispozici, ale bohuzel jsem cca 1 mesic pryc a pochopitelne ho nemam s sebou. Pokud tedy na to nejak nespechas, tak se ozvu po prijezdu a poslu Ti ho na mail.
Kazdopadne pri soustruzeni se, alespon co ja vim, vychazi z 2D kontury, ktera se pak oznacuje jako plochy obrobku. Ta jde bud vytvorit automaticky (takova cerveno-oranzova ikona, ale nepamatuji se, jak se jmenuje) a nebo si ji muzes udelat sam jako klasickou skicu. Jedna skica bude pro obrobek, druha pro polotovar. Pokud ses prokousal frezovanim, tak pokud budes u soustruzeni se skicou postupovat stejne, nemel by byt problem.

Mej se
Honza
Dušan Haruska

Poslat zprávu | Profil
[#2546] | Publikováno: 11.01. 2012 - 21:45
dik moc za odpoved a rady,tak budem skusat samozrejme ze to neponahla,a pockam teda az budes mat cas,jak nezabudnes potom sa mi ozves?dakujem moc


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.