Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Pero, tablet, catia

Kompletní přehled příspěvků v tématu Pero, tablet, catia řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kamil

Poslat zprávu | Profil
Datum: 16.11. 2011 | Zobrazeno: 10281x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Pouziva niekto z Vas tablet pri kresleni?
Chcem skusit Intous 4....

Jan Račák

Poslat zprávu | Profil
[#2397] | Publikováno: 16.11. 2011 - 15:18
Tablet jsem nezkoušel, ale chtěl bych jsi koupit Space Navigator. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
karel koupelna

Poslat zprávu | Profil
[#2407] | Publikováno: 17.11. 2011 - 09:59
Space Navigator jsem zkoušel, ale myš je lepší (asi to sním neumím) ještě lepši je Spaceball.
Když tak Vám ho prodám (tak asi 10x použity stal 1500 kč)
Pepe_CZ

Poslat zprávu | Profil
[#2421] | Publikováno: 21.11. 2011 - 16:55
space navigator je samozřejmě ideální zařízení. A v Catii samozřejmě funguje dobře.
Ve spolupráci s myší se jedná o opravdu produktivní věc, neb vás nesvazuje žádným omezeným stupňem volnosti. Užitná hodnota převážně pro pokročilou 3D grafiku a modelování. Pro běžné kostičkaření není potřeba....

někteří lidé se s tím ale opravdu nedokáží naučit pracovat.
Jan Vaník

Poslat zprávu | Profil
[#2443] | Publikováno: 28.11. 2011 - 10:56
Patřím k těm, co se to nenaučili používat. Ono něco dělat levou rukou je pro praváka skoro nemožný a hlavně dost flustrující. Mám kolegu, co musel přešaltovat na levou ruku při použití myši, protože do pravačky dostal nějakej zánět. Tak ten musel a trvalo mu to nějakejch 14 dní, než byl schopen dělat jako s pravačkou. Takže naučit se používat space navigátor není záležitost jednoho dne a ani týdne.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2444] | Publikováno: 28.11. 2011 - 11:02
Já se naučil ovládat Space Navigator cca za týden. Po roce používání jsem se ale začal používat zase jen myš - bylo to prostě rychlejší.
Po dvou letech nepoužívání jsem si to zase vyzkoušel... Je to jako s lyžováním - jednou se to člověk naučí a už to nezapomene.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.