Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Upozornění při Save As

Kompletní přehled příspěvků v tématu Upozornění při Save As řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
Datum: 24.5. 2011 | Zobrazeno: 10048x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím fórum,

nedávno jsem narazil na jednu nepříjemnost. Pracuji se sestavou, kterou chci na konci makra uložit pod novým názvem pomocí Save As. Všechny produkty v sestavě mají status Open a nejsou otevřené žádné výkresy, které by se na ni odkazovaly. Při přeuložení se ale objeví informační hlášení, že na sestavu se odkazuje dokument, který je poté nutné přeuložit. Po chvíli hledání jsem přišel na to, že to způsobuje kontextový link partu, který se odvolává právě na hlavní sestavu. Ve chvíli změny názvu souboru sestavy se totiž změní tento link a tím pádem se status Partu změní na Modified.
Přeuložit Part je ten nejmenší problém, ale nevím jak se zbavit té hlášky. Dalo by se do toho okna poslat stisknutí Enteru, ale to okno někdy může zůstat na pozadí a pak je hotovo. Nejlepší by bylo, kdyby se ta hláška někde dala vypnout, ale v settings nic takového není.
Věděl by někdo jak na to?

Josef Kočí

Poslat zprávu | Profil
[#2017] | Publikováno: 27.05. 2011 - 17:10
Nepomohlo by
CATIA.DisplayFileAlerts = False
na konci algoritmu zase zapnout hlášky
CATIA.DisplayFileAlerts = true
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2018] | Publikováno: 27.05. 2011 - 17:37
Určitě vyzkouším, díky moc. Kdyby to zafungovalo, tak je po problému. :-)
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2019] | Publikováno: 31.05. 2011 - 00:37
Takže zafungovalo, je to dělané vyloženě kvůli API, aby hlášky nezpůsobovaly "zamrzání" maker při běhu. Nikde jinde to vypnout nejde, já to hledal na špatném místě.

Díky za radu


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.