Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Incident report

Kompletní přehled příspěvků v tématu Incident report řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Michal Jáger

Poslat zprávu | Profil
Datum: 3.5. 2011 | Zobrazeno: 10607x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím,
chcem sa opýtať, či sa už niektor stretol s takouto hláškou pri otváraní nejakého modelu. Jednoducho sa model viac nedá otvoriť. Stalo sa mi to v priebehu polroka už asi tretí krát. Nevadilo mi to doteraz, lebo som mal urobenú zálohu, takže strata nebola až taká veľká.

Přiložené obrázky:

Josef Kočí

Poslat zprávu | Profil
[#1966] | Publikováno: 03.05. 2011 - 13:19
Podobnou chybu jsem zaznamenal u souboru CATProduct. U CATpartu zatim ne. Napada me jedine, provadet důsledně CATDUU. Obzvlášť pokud je to rozsáhlý soubor.
Michal Jáger

Poslat zprávu | Profil
[#1969] | Publikováno: 04.05. 2011 - 07:17
Môžete mi ešte vysvetliť čo to CATDUU je? Ešte som sa s tým nestretol.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1970] | Publikováno: 04.05. 2011 - 08:25
Také by to mohla být data uložená ve vyšším releasu (nebo SP). Tohle se nám stávalo celkem často, data nejsou zpětně kompatibilní.

CATDUA je nástroj k opravení vnitřní struktury dat. Jděte v hlavním menu na File - Desk, otevře se další okno, kde je vodorovný strom nahraných dokumentů. Catdua je dostupná v kontextovém menu každého dokumentu (pravé tlačítko), v nastavení vybrat Clean a spustit. Na konci utilita vypíše počet chyb a opraví je. Tohle ale musí udělat ten, kdo data ukládá, takže Vám tpo nepomůže.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.