Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

instalace SP 5

Kompletní přehled příspěvků v tématu instalace SP 5 řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Marek

Poslat zprávu | Profil
Datum: 25.4. 2011 | Zobrazeno: 10751x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
zdravim, mam takovy problem, ted jsme upgradoval na catiu V5R20 a chtel jsem tam dat SP 5 ,ale bohuzel, kdyz ho spustim, tak se mi ukaze : C:\Users\marekp~1\AppDATA\local\Temp\TempDSUnload a tim cela instalace skonci, kdyz jsem to provedl na druhem PC kde je uplne cistej OS, tak se mi SP nahral bez problemu. bohuzel s timto problemem jsem se setkal i u dalsiho PC a nevim kde by mohl byt problem, kdyby nekdo mel radu, tak za ni budu vdecny. diky moc

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1908] | Publikováno: 25.04. 2011 - 23:45
Používáte legální instalaci? Pokud ne, pak vám bohužel (pravidla fóra) nemůžeme poradit.
CaTLama

Poslat zprávu | Profil
[#1909] | Publikováno: 26.04. 2011 - 08:46
Používáte-li legální instalaci, promažte výše uvedený adresář a zkuste instalaci spustit znovu.
Marek

Poslat zprávu | Profil
[#1916] | Publikováno: 26.04. 2011 - 21:55
ano pouzivam, mame ve firme dve licence, z cehoz jednu mame prenosnou.. proto zde pisu o 3 PC. co se tyce promazani, to jsem provedl, ale bohuzel bezuspesne.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.