Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Enhanced Scenes

Kompletní přehled příspěvků v tématu Enhanced Scenes řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Michal

Poslat zprávu | Profil
Datum: 14.4. 2011 | Zobrazeno: 10525x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím,

mám takový problém s funkcí Enhanced Scenes. Chtěl bych vytvořit 3 polohy sestavy např. zamčeno, odemčeno, připraveno k zamčení, jde mi ale o to, že mám v sestavě i pružiny, jenž mají 3 bodies, unloaded, preloaded a loaded a pomocí těchto bodies se mění poloha - délka pružin. Umí Scenes pracovat také s body uvnitř partu např. s pružinou ? Nebo poraďte někdo jak vyřešit tento problém prosím.

Radim

Poslat zprávu | Profil
[#1847] | Publikováno: 14.04. 2011 - 10:46
Zdravim,
nevim jak kolegove, ale ja mam osvedceno mit od kazde variany polohy pruziny model.A postupne je menit ve scenach. Na nic lepsiho jsem neprisel...
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#1848] | Publikováno: 14.04. 2011 - 10:48
No toto mě taky napadlo, ale mám zase externí parametry pro pružiny a navíc je to celé propojené do PLMka a to bych musel dělat nové party v PLM apod. Ne že bych byl líný, jen se ptám, jestli je i jiná možnost...
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#1849] | Publikováno: 14.04. 2011 - 15:22
Ved si vytvorte pohyblivu pruzinu ako samostatnu zostavu a vlozte ju ako podzostavu a je to? Je to zlozita pruzina?
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#1850] | Publikováno: 14.04. 2011 - 15:31
http://www.catia-forum.cz/forum/topic.php?topic_id=234

Tu pri prispevku cislo 1364 je video na ktorom mam podzostavu pruzinky.
Stacilo by to tak?
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#1851] | Publikováno: 14.04. 2011 - 15:34
Tak tohle mě nenapadlo, a pak si budu jen schovávat části, které nepotřebuji. Není to složitá pružina, jen jsem hledal elegantnější řešení, jak se příště vyhnout tomuto problému, řešení od Vás se mi velice líbí. Děkuju ! Jen tedy naposled, takže funkce Enhance Scenes v Catia V5 patrně neumí pracovat s Bodies uvnitř partu ? Vypadá to tedy, že ne, nikde jsem nenašel zmínku o tom...Děkuji všem za rady.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#1852] | Publikováno: 14.04. 2011 - 15:42
Inak daju ta tam domodelovat aj konce tej pruzinky...
A ak mate vykonne PC tak aj jemnejsia pruzinka.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.