Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Problém se stromem při parametrizaci

Kompletní přehled příspěvků v tématu Problém se stromem při parametrizaci řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
novtomy

Poslat zprávu | Profil
Datum: 2.3. 2011 | Zobrazeno: 10668x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den, nevím kam zařadit můj dotaz, tak píšu sem. Potřeboval bych poradit co dělat, když při parametrizaci se mi nezobrazuje ve stromu větev Parameters a Relations? V okně Parameters a formuas je to vše vidět, mohu tam přepisovat, ale je to nepřehledné, čekají mě větší díly a ty bych potřeboval mít v tom stromu. Děkuji za každou radu.

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1682] | Publikováno: 02.03. 2011 - 12:08
Je třeba zatrhnout zobrazování obou zmíněných v nastavení, viz. obrázek.

Přiložené obrázky:

novtomy

Poslat zprávu | Profil
[#1693] | Publikováno: 08.03. 2011 - 19:42
Dobrý den, problém vyřešen... Ale nastal další problém při pokusu o provázání excelu a catie mi hlásí chybu a nemohu přijít na to čím by to mohlo být. Prosím o radu pokud se někdo setkal se stejným problémem. Vše mám oparametrizováno ve stromu je vše vidět - pokud měním parametry jen ve stromu, tak vše funguje. Pokud se ale pustím do provázání s excelem: ikona Design table - Create from pre-existing file - horizontal (podle toho jak to mám uspořádané v excelu...) - vyberu excel - automatic association = Ano - a pak vyskočí chyba viz příloha... Děkuji za každou radu.

Přiložené obrázky:

Jan Svoboda

Poslat zprávu | Profil
[#1694] | Publikováno: 08.03. 2011 - 20:20
Ahoj, spíš to udělej obráceně, tabulku nevytvářej před tim než uděláš desing table, ale nech vytvořit novou. Pak nebudeš mit problem...
novtomy

Poslat zprávu | Profil
[#1701] | Publikováno: 08.03. 2011 - 21:02
No jde o to, že mám excel kde se všechny parametry počítají na základě jedné zadané hodnoty... Ale nicméně zkusil jsem i obrácený postup a ani to nejde - viz příloha. Stane se tak při kliknutí na uložit (po vybrání umístění excelu a zadání názvu)...

Přiložené obrázky:

Jan Svoboda

Poslat zprávu | Profil
[#1702] | Publikováno: 08.03. 2011 - 21:11
Pošli mi to na mail nebo to hod sem, mrknu na to proč to nejde. S timhle problemem jsem se jeste nesetkal...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.