Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Renderování

Kompletní přehled příspěvků v tématu Renderování řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
sniper

Poslat zprávu | Profil
Datum: 16.1. 2011 | Zobrazeno: 11132x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost, s renderováním, potřeboval bych udělat kvalitní obrázky do prezentace, vím jak přepínat mezi jednotlivýma modulama renderu,ale myslím že by tam mělo být ještě neco pokročilejšího, aby mě to pořádně vyhladilo a udělalo případně nějaké odrazy atd. A pak nevím jak exportovat náhled toho renderu do .bmp nebo jiného obrázku. předem děkuji za pomoc

Josef Kočí

Poslat zprávu | Profil
[#1549] | Publikováno: 16.01. 2011 - 18:07
Používate modul Photo Studio? Zatim jsem lepší možnost renderování než v tomto modulu neobjevil.
sniper

Poslat zprávu | Profil
[#1550] | Publikováno: 17.01. 2011 - 11:54
Chtěl bych se ještě zeptat zkoušim si to nějak nastavit v tom Photo studiu, ale pořád mi to dělá odlesky na součásti, pak z toho neni pořádně vidět ani umístění součástí když je to jak zrdcadlo, chtěl jsem aby součást byla hezká a lesklá a odraz byl třeba na zem, zkoušel jsem snad všechno možný v tom nastavení ale pořád mi to dělá ty zdrcadlové odlesky v součásti.
cube_biker

Poslat zprávu | Profil
[#1576] | Publikováno: 25.01. 2011 - 10:13
...jestli vadí jen odlesky, tak by možná pomohlo změnit parametry osvětlení nebo změnit polohu světelných zdrojů

Přiložené obrázky:

cube_biker

Poslat zprávu | Profil
[#1581] | Publikováno: 25.01. 2011 - 16:34
ještě jsem našel další možnost - (zvolil jsem materiál ocel) - dvojklik na Steel - Rendering...

Přiložené obrázky:



Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.