Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Hide a Show

Kompletní přehled příspěvků v tématu Hide a Show řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kamil

Poslat zprávu | Profil
Datum: 22.11. 2010 | Zobrazeno: 10549x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím fórum. Už niekoľko krát sa mi stalo že keď prevediem dajaký Part v zostave do Hide stavu priamo kliknutím pravého tlačítka naň tak v strome mi zostane tento Part stále označený ako Show a potom mi nejde previesť späť do Show. Prosím Vás. Kde robím chybu? Je to vôbec moja chyba alebo je to jedna z nevychytaných múch Catia? A ešte jedna otázka: Je v Assembly design možnosť toto napraviť tak že zvolím niekde Show All Elements?

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1326] | Publikováno: 22.11. 2010 - 08:14
Pokud vybíráte Part v prostoru a ne ve stromu, skryje se vám feature v modelu (solid nebo plocha), na které je kurzor v době přesunutí do Noshow. Instance daného partu partu ve stromu sestavy pak samozřejmě zůstane zobrazená. Pokud chcete takto skrytý part zobrazit, musíte jej nejprve aktivovat, pak najít to, co jste skryl (většinou je to celá struktura pod Body) a přesunout to zpět do Show.

Aby se vám tohle nestávalo, vybírejte instance v sestavě vždy ve stromu a ne v prostoru.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#1328] | Publikováno: 22.11. 2010 - 14:56
No už som sa poučil a určujem Hide a Show v strome.
Chviľku som nad tým bádal ale tak isto som už prišiel nato že to dostanem do Show keď vojdem k Body, presne tak ste mi to aj potvrdil.
Dík...
Ak sa niekto po čase nikto nepripojí s otázkami tému uzamknem.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.