Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Studentské využití

Kompletní přehled příspěvků v tématu Studentské využití řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Mesiah

Poslat zprávu | Profil
Datum: 25.9. 2010 | Zobrazeno: 15220x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den, chtěl bych se doma naučit, s programem Catia. Nevíte jestli existuje, nějaká stuentská verze, výuková verze nebo něco podbného. Mam doma program ale bez jakékoliv licence mi je na dvě věci. Díky moc.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1144] | Publikováno: 25.09. 2010 - 17:02
Existuje studentská verze, která má určitá omezení. Je k dispozici přímo na stránkách 3DS.

http://campus.3ds.com/students/download-software/catia/
Mesiah

Poslat zprávu | Profil
[#1146] | Publikováno: 25.09. 2010 - 17:43
Děkuju mnohokrát za pomoc.
Renata Schönová

Poslat zprávu | Profil
[#1180] | Publikováno: 05.10. 2010 - 19:52
nevíte někdo jak nainstalovat CAtii, už jsem ji měla nainstalovanou ale začalo mi to házet chybu File CXINT.exe not found in C:\dokument\...\temp\dsutemp
nevímco s tím poraďte prosím.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1181] | Publikováno: 05.10. 2010 - 20:13
Na jaký operační systém, jakou (studentskou / ??) verzi a z jakého média Catii instalujete?
CaTLama

Poslat zprávu | Profil
[#1184] | Publikováno: 06.10. 2010 - 06:14
Instalaci ukončit, adresář z chybové hlášky (včetně adresáře TempDSUnload) promazat a zkusit znovu
Renata Schönová

Poslat zprávu | Profil
[#1185] | Publikováno: 06.10. 2010 - 09:51
Windows XP Home edition. Verze produktu : 5.19.0.8163 přesnější info o verzi boužel nedokážu podat, a instaluji z virtuálního CD.
Pepe_CZ

Poslat zprávu | Profil
[#1186] | Publikováno: 06.10. 2010 - 10:55
tak s cracklou verzi tady nikdo zkusenosti mit nebude, a ani to urcite neni v ramci pravidel fora.

Presto si neodpustim jednu malou otazku: Mela jste pred formatem opravdu WXP Home eddition?

Zkuste Windows plne aktualizovat - nejnovejsim service packem, pak zacnete s instalaci Catie. Je dost mozne ze vyzaduje i Net Framework, uz si nepamatuji.

PS: Pricin muze byt mnoho... :-( hledani chyby je problem, a u krekle verze to plati ctyrnasob.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1187] | Publikováno: 06.10. 2010 - 12:27
Návodů jak nainstalovat "cracklou" verzi je plný internet, ale z důvodu porušování pravidel fóra vám žádné rady poskytovat nemůžu. Jediné, co vám může říct, že chyba zřejmě nesouvisí s Catií, ale spíše to vypadá na nějakou neshodu v systému.

Vyzkoušejte studenstkou verzi, která se dá instalovat pro studijní účely legálně.
Marek

Poslat zprávu | Profil
[#1337] | Publikováno: 25.11. 2010 - 16:34
zdravim, muze mi nekdo poradit? chtel jsem si stahnout studentskou verzi... a mam dotaz.. zaregistruju se, dam tam skolni mail, dam jim tam scan aktualniho prukazu.. a co bude dal ? oni to musi projet a potom mi teprve zpristupni stahnuti dane verze ? nebo jak to je ? a jak tam je jeste v tom rohu 99 Eur,to je co ? to budu muset zaplatit ? diky moc
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1339] | Publikováno: 25.11. 2010 - 18:34
Rád bych vám poradil, chtěl jsem si to také vyzkoušet, ale moje studentská léta již dávno minula. Zkusím se zeptat přímo Dassaultu, co všechno to obnáší a pak na fórum pověsím stručný návod. Myslím že tohle by zajímalo více uživatelů - studentů.
Robert

Poslat zprávu | Profil
[#1401] | Publikováno: 02.12. 2010 - 12:09

v nadväznosti na diskusiu by som sa rád spýtal jednu vec, mám zvládnuté základné vedomosti z konštruovania v CATII V5, rád by som sa informoval, kde je možné získať nejaký manuál, knihu s riešenými príkladmi z oblasti strojárstva na základe ktorých je možné pokračovať v zdokonalení sa v danom systéme. vďaka za odpoveď
Pepe_CZ

Poslat zprávu | Profil
[#1403] | Publikováno: 02.12. 2010 - 14:25
Uživatel odpovídá na příspěvek #1401:

velice se obávám, že jediné co se dá nalézt, je školící materiál jako takový. Moje doměnka. Jenomže to jsou opravdu jen strohé kusé informace.

Co mne osobně říkal školitel Catie, tak ani oni nikdy nedostali k dispozici žádnou literaturu, kromě toho, co jako manuál poskytuje dassault na internetu svým uživatelům. Docela zábavné, Catia je takový samorost :-) Aneb učit se za běhu.

Pokud někdo nějaké materiály zná, i já se mile rád poohlédnu.

Na druhou stranu, pracuji s Catii 9 měsíců a mohu říct, že pokud člověk překousne to první neznámo, jde pak samovzdělávání docela snadno :-)
Marek

Poslat zprávu | Profil
[#1405] | Publikováno: 02.12. 2010 - 15:06
jedine o kom vim, ze udelal " manual" je spolecnost technodat, ovsem, jak uz zde bylo receno, tak se to tyka predevsim veci, ktere si clovek oskousi pri skoleni, ovsem pokud potom potrebuje, tak jsou i tyto informace uzitecne a celkem srozumitelne vysvetlene. ovsem nevyhodou je , ze porizeni techto manualu je celkem dinancne narocne. druha vec je ze jsou delane, snad jako posledni pro relaese 15 nebo kolik..potom jsem nasel jeste jeden matrial , ktery pouzivaji ve skodovce, ovsem opet stara verze.. release 5
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1407] | Publikováno: 02.12. 2010 - 22:01
Uživatel odpovídá na příspěvek #1401:
To co v manuálech, resp. v helpu nenajdete, se čas od času snažíme podrobněji popsat zde na fóru v krátkých článcích. Věnujeme se jak základním modulům (MD2, GSD) tak i problematice programování maker. Bohužel nyní mám tak málo času, že se sotva stačím věnovat moderování diskuse, k dalšímu rozšiřování fóra se dostanu jen občas.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.