Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Nejdou načítat stepy

Kompletní přehled příspěvků v tématu Nejdou načítat stepy řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Jan Vaník

Poslat zprávu | Profil
Datum: 18.3. 2019 | Zobrazeno: 6399x
Konfigurace CATIA: V5R24 Expres

Text dotazu:
Dobrý den

Také vám nejdou otevírat stepy z Inventoru a Creo? Jako stp má být univerzální výměný formát dat mezi CAD systémy, jak si nějaký výrobce může dovolit tohle bojkotovat? Z invertoru mi umí otevřít stp T-Flex a přes něj ty data do catie dostanu. Ale dnes mi došel stp z Crea a ten neotevřu v ničem.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#6622] | Publikováno: 18.03. 2019 - 10:47
Dobrý den,

s tímhle už jsem se setkal u (tuším čínského) ZW CAD. Step se nenačetl buď vůbec nebo byl part úplně prázdný.

Chyba byla ve špatné syntaxi souboru, po manuální opravě chyb (!!! více chyb) se soubor otevřel, ale byla celkem náhoda, že se mi na to podařilo přijít. Někde bylo přehozené pořadí závorek.
Paradoxně si s tím některé jiné CADy dokázaly poradit a i přes chybnou syntaxi to otevřely, CATIA bohužel ne.

Při každém otevírání stepu Catie vytváří report s popisem toho, co se přitom děje. Vždy vyskočí malé okno s názvem a cestou k reportu (soubor *.rpt tuším). Když si ho najdete a otevřete, dá se z něj vyčíst, kde se stala chyba.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.