Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Nefunguje simulace obrábění (kde je problém?)

Kompletní přehled příspěvků v tématu Nefunguje simulace obrábění (kde je problém?) řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Mikycvok

Poslat zprávu | Profil
Datum: 29.5. 2016 | Zobrazeno: 8403x
Konfigurace CATIA: CATIA V5R19

Text dotazu:
Zdravím když chci v catii vytvořit program pro výrobu součásti a chci ho odsimulovat, dam simulaci obrábění tak se mi pouze zobrazí blockform ale jednotlivé operace obrábění nejsou vidět.Neví někdo kde by mohl být problém, zda je problém v mém pc nebo v nějakém nastavení.Zkoušel sem Catii V5R19 a R20 na mém hernim pc a na notebooku ale na obou stejný problém.Děkuji

Jan Hnátík

Poslat zprávu | Profil
[#5829] | Publikováno: 30.05. 2016 - 07:40
Dobrý den,

tak důvodů může být 100+1. Každopádně, pokud se Vám při spuštění simulace zobrazí hláška, že se vytváří blockform, tak už je to špatně. V PartOperation (2x kliknout na PartOperation ve stromě) musíte označit, co je součást a co je polotovar. Tak to zkuste a pokud by to pořád nefungovalo, tak dejte vědět. Že by to byl problém v PC, to se mi nezdá.
Mikycvok

Poslat zprávu | Profil
[#5830] | Publikováno: 30.05. 2016 - 08:58
Uživatel odpovídá na příspěvek #5829:
Dobrý den, žádná hláška se mi nezobrazuje skočí to do simulace a je vidět jen blockform a nic se neděje jen je vidět jak proskakují jednotlivé operace ve stromu. Vše mam označený polotovar,obrobek,kříž, nastavení sem zkopčil tak jak ho používáme v práci.Taky když vytvořím program pro obrábění u sebe na svém pc tak simulace nejde ale když si ho načtu v práci tak není problém.Nemůže být problém v GK mam herní Nvidii GTX560Ti a na notebooku mam nějakou HD?Děkuji
Libor Oplt

Poslat zprávu | Profil
[#6116] | Publikováno: 08.02. 2017 - 22:01
Dobrý den. Mám stejný problém jako Mikycvok. Nevíte někdo jak jej vyřešit? Ještě včera simulase chodila bez problému, dnes ani za boha. Někdy jakoby začne, udělá první krok a dále nic nezobrazuje. Nicméně patrně doběhne do konce, ale bez zobrazování výsledku. Každá rada drahá...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.