Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Reakcia na: Linky I. Paste Special

Kompletní přehled příspěvků v tématu Reakcia na: Linky I. Paste Special řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kamil

Poslat zprávu | Profil
Datum: 16.7. 2010 | Zobrazeno: 10350x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Pan Cinert, snažím sa podľa vášho postupu vytvoriť ten model z článku Linky I., a dostal som sa len sem. Ďalej neviem ako ste to myslel s tým kopírovaním.

Přiložené obrázky:

Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#827] | Publikováno: 16.07. 2010 - 14:34
Tak už som použil aj Paste Special. Ale keď idem urobiť symetriu toho solidu tak mi nevznikne otvor.
Ako keby mi nebralo do úvahy Pad. z toho prvého otvoru?
Vznikajú mi tam dva objekty cez seba.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#838] | Publikováno: 16.07. 2010 - 14:49
Tak vytvoril som tretie Asemble a otocil o 180 stupňov. A následne mi vznikla ta diera v asemble ktoré som len symetrizoval. Ale opäť mi zostalo neprevrtane toto posledne asemble s rotaciou.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#840] | Publikováno: 16.07. 2010 - 14:51
Nakopírujte si nejdříve ta Body s dírou, pak v nich udělejte transformace (symetriia rotaci) a pak teprve to skládejte přes Assemble.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#843] | Publikováno: 16.07. 2010 - 14:59
Má to vypadať najskôr vypadať takto? Inak snažil som sa sem dať príspevok a nejde to. Prvé foto v tvare JPG mi vzalo v pohode. Ale druhé už nie. A teraz chcem dať foto a tiež to nejde. Pošlem Vám to na email.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#845] | Publikováno: 16.07. 2010 - 15:07
Tak už som to pochopil, ono treba potom na konci aj tie Assemble vkladať v správnom poradí. Nikdy som túto možnosť nevyužíval.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#846] | Publikováno: 16.07. 2010 - 15:08
Inak chcelo by to vypracovať k tomu príkladu menší tutorial.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#858] | Publikováno: 16.07. 2010 - 20:20
Myslíte, že je to málo srozumitelné? Ten článek by měl sám o sobě být jakýmsi návodem. Nejprve nastínit problém nebo určitou funkci a pak vysvětlení na příkladu.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#871] | Publikováno: 17.07. 2010 - 15:29
No hej len ten príklad je dosť jednoducho písaný a mal som problém to poskladať dokopy, ale podarilo sa tak potom to asi bude dostačujúce...
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#876] | Publikováno: 19.07. 2010 - 21:15
Inak superbové články. Dosť si cením vašej ochoty podeliť sa o vedomosti s ostatnými. Len tak ďalej...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.