Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Kompas při vkládání pohledu.

Kompletní přehled příspěvků v tématu Kompas při vkládání pohledu. řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Radovan Kuchař

Poslat zprávu | Profil
Datum: 1.8. 2015 | Zobrazeno: 8787x
Konfigurace CATIA: V5R19

Text dotazu:
Ahoj, nevím proč, ale z nějakého důvodu se mi změnil kruhový kompas při vkládání pohledu do výkresu na jiný typ se zelenými šipkami, nemá tu červenou kuličku na manuální ovládání rotace a ani neukazuje úhel pootočení. Tady jsem to prohledal, ale nic jsem nenašel a v manuálech se o tom taky nikde nepíše. Nemáte s tím prosím zkušenost jak ho změnit na klasický typ ? Děkuji Radovan

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#5300] | Publikováno: 02.08. 2015 - 21:42
Dobrý den,

přiznám se že vůbec netuším co se vám místo klasického kompasu zobrazuje. Nebyl by obrázek?

Můžete zkusit vymazat settings, to by mělo zafungovat. Jinak bez obrázku nedokážu říct, s ničím takovým jsem se ještě nesetkal.
Radovan Kuchař

Poslat zprávu | Profil
[#5301] | Publikováno: 03.08. 2015 - 10:27
Ahoj, hezký den

on je funkční, má svoje "ale" rotace je jen o 45°,taky si musíte dávat pozor, aby jste při rotaci pohledu neklepl mimo šipku,protože ovládací šipky jsou okolo pohledu a protože je většinou obdélník, tak mění i poloha šipek.Uprostřed šipek obrázku vpravo je vymodelovaný čtverec. U "klasického jsou šipky na stálém místě a tam nic nehrozí. Ale nevím jak se to mohlo stát, nakonec asi proběhne reinstalace. Třeba to bude nakonec prkotina, kterou jsem přehlédl.
Přikládám obrázek klasického a toho co mám teď já. Díky

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#5307] | Publikováno: 13.08. 2015 - 10:35
Tak jsem zkoušel všechno možné a ani za nic se mi nepodařilo dostat se k tomu vašemu pozicování.

Pomohlo nakonec něco? Podle mě by mělo stačit smazat settings, reinstalace snad nebude nutná.
Radovan Kuchař

Poslat zprávu | Profil
[#5587] | Publikováno: 14.01. 2016 - 15:13
Nevím čím, ale zase je to v pořádku. Ale čím to bylo taky absolutně netuším.
Radovan Kuchař

Poslat zprávu | Profil
[#5588] | Publikováno: 14.01. 2016 - 15:14
Díky za ochotu .... Radovan


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.