Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Get path library

Kompletní přehled příspěvků v tématu Get path library řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
Datum: 19.12. 2014 | Zobrazeno: 9390x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den,
věděl by někdo, jak by se nechalo v kódu "šáhnout" na danou knihovnu, resp. dostat její umístění (location)? viz. obrázek.

Děkuji.

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4863] | Publikováno: 19.12. 2014 - 11:20
Tohle by mělo být ono - opsáno z dokumentace API.

This example retrieves in ApplicationPath the path where the CATIA application executable files are located.
ApplicationPath = CATIA.Path

The returned value is like this:

\\lisa\cxr1arel\bsf\alpha_a\code\bin

Pokud znáte název knihovny, tak už není co řešit.
Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
[#4864] | Publikováno: 19.12. 2014 - 12:24
Děkuji za radu.
O této syntaxi jsem věděl, ale stále nevím, jak na můj problém. Popíši to ještě detailně:

Mám nainstalované několik verzí Catie, kde platí, že z poslední instalace jsou registrovány jeji knihovny. V mém případě viz. obr. nahoře "Location: C:\Dessault Systemes\B19\win_b64\.... " - tj. dana knihova "InfTypeLib.tlb" je registrovana z R19 - a tuto informaci potřebuji dostat scriptem.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4866] | Publikováno: 29.12. 2014 - 11:32
Tak potom stačí jen rozparsovat cestu a hledat regulární výraz \Bxx\, kde xx je požadovaný release. Navíc se dá zjistit i verze, release a service pack přímo jako vlastnosti objektu CATIA.SystemConfiguration.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.