Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Závity

Kompletní přehled příspěvků v tématu Závity řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kamil

Poslat zprávu | Profil
Datum: 4.6. 2010 | Zobrazeno: 10858x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Vytváram závity. Kliknem na funkciu HOLE. Nastavím si požadovaný závit (priemer, hĺbku, typ dna, ...). Potom kliknem na POSITIONING SKETCH. A pridám potrebné kóty. Vrátim sa, kliknem na PREVIEW. A závit mi krásne vznikne. Ale ako mám v tom POSITIONING SKETCH zadať viacej závitov? Keď som sa snažil pomocou CTRL+C a CTRL+V skopírovať body ktoré určujú stredy závitov tak som ich síce skopíroval a aj zakótoval ale keď som sa vrátil a dal PREVIEW tak tam nepribudli. Kde robím chybu?

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#565] | Publikováno: 04.06. 2010 - 11:51
Funkcí HOLE lze vytvořit pouze jednu díru. Pokud jich potřebujete víc, použijte některou z funkcí PATTERN.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#566] | Publikováno: 04.06. 2010 - 11:58
Ďakujem... A nedá sa to riešiť nejakou tabuľkou, pretože tu mi PATTERN nepomôže (závity sú chaoticky rozhádzané po ploche).
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#567] | Publikováno: 04.06. 2010 - 12:40
Použijte funkci USER PATTERN. Vytvořte si skicu, kde si zadefinujete jednotlivé body (středy děr) a pak pomocí této funkce "rozkopírujete" jednu díru do všech těchto bodů.
V příloze příklad.

Přiložené soubory:
user_pattern.zip

Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#568] | Publikováno: 04.06. 2010 - 12:49
Tak ten váš príklad mi moja V5R16 neotvorí. Ale to nevadí aj tak ďakujem. S tou funkciou USER PATTERN sa už pohnem ďalej.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#569] | Publikováno: 04.06. 2010 - 13:21
Á, zapomněl jsem že ne každý disponuje releasem 19.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#1431] | Publikováno: 13.12. 2010 - 13:32
Prosím Vás...
catia nechce zakótovať v draftingu závit ako závit.
Závit bol v Parte vytváraný funkciou Hole.
Tak neviem kde robím chybu?

Přiložené obrázky:



Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.