Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

AVI video ze simulace

Kompletní přehled příspěvků v tématu AVI video ze simulace řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Dodous

Poslat zprávu | Profil
Datum: 3.6. 2010 | Zobrazeno: 11219x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Ahoj!
Mám problém. Nejde mi udělat prezentační video ze simulace pohybujícího se mechanismu.
Poradil by mi někdo prosím jak na to?
Představa je taková: Na videu bude pohybující se mechanismus, který kamera oběhne dokola, pak se zastaví a bude ještě chvíli snímat pohybující se mechanismus.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#563] | Publikováno: 04.06. 2010 - 07:53
A nebylo by lepší použít externí program pro zachytávání obrazovky a modelem při nahrávání otáčet (teď si tedy nejsem jistý, jestli to lze).
Jan Svoboda

Poslat zprávu | Profil
[#564] | Publikováno: 04.06. 2010 - 08:58
Taky používám externí soft. Free Screen Video Capture by Topviewsoft, jde nastavit jak je potřeba.
Dodous

Poslat zprávu | Profil
[#570] | Publikováno: 04.06. 2010 - 16:46
Díky za doporučení. Tato možnost mě také napadla a naštěstí to mám povoleno získat tímto způsobem.
Jiří Lebruška

Poslat zprávu | Profil
[#581] | Publikováno: 10.06. 2010 - 11:30
Osobni zkusennost zatim nemam, ale vim, ze v DS se pro pripravu prezentaci pouziva SW Camtasia od TechSmith. Jedinou vadou na krase je fakt, ze to je placeny SW.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#595] | Publikováno: 11.06. 2010 - 12:05
Kedže by ma nenapadlo použiť Externý Video Soft tak by som to asi riešil tak že by som tú zostavu napichol na REVOLUTE, a to REVOLUTE by som dal do HIDE aby zmizlo a točil by som tou uz rozhýbanou zostavou. :-)
barival

Poslat zprávu | Profil
[#2512] | Publikováno: 19.12. 2011 - 20:51
Ahoj,
jde to i v Catii!
v modulu DMU navigator. Vytvořením "Camery" dalšího pohledu. a vytvořením traektorie "Track" pro kameru. Pak přepnutím do dalšího modulu Real Time Rendering lze po spuštění dané "Track" nahrávat (ukládat přímo do *.avi) přímo pohled kamery. Dál, jde "Track" skládat do sekvencí "Sequence" objevil jsem 3 druhy kdy, u 1.-ho typu jde pouze o pohyb, u 2. změnu barvy a u 3. změnu průhlednosti. Tyhle typy jde skládat do sekvencí. Sám jsem ještě nazačátku zkoumám možnosti :CD.

Tak bych taky prosil o zkušenosti...
Posílám zajímavý odkaz pro samouky ;c)
http://www.uloz.to/3529121/manual-catia-v5-r12-dmu-navigator-ver1-pdf

Čaues. Barival


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.