Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

vynechane ciary vo vykrese

Kompletní přehled příspěvků v tématu vynechane ciary vo vykrese řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
Datum: 7.11. 2014 | Zobrazeno: 9078x
Konfigurace CATIA: V5R19

Text dotazu:
Dobry den, nevedel by mi prosim niekto poradit, preco mi na vykrese niekedy nezobrazi vsetky obrysove ciary? V prilohe je obrazok, kde je vidiet tieto vynechane ciary-je jedno ci urobim vykres z celeho produktu, alebo len jednotlive Body vyselektujem, aj tak sa tieto konkretne ciary nezobrazia, vopred dakujem pekne za pomoc

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4811] | Publikováno: 07.11. 2014 - 21:27
Dobrý den,

s tímhle jsem se již setkal. Zkuste najet kurzorem do místa, kde by měla chybějící čára být. Pokud se pod kurzorem objeví (je bílá, takže jen není vidět), je chyby někde ve struktuře modelu, kdy se spolu bijí grafická nastavení (průhlednost,...).

Pokud se čára nezobrazí, může to být vypnuté zobrazení hranice ploch (někdy to zlobí). Na to pak stačí do souboru s definicí prostředí (text soubor v adresáři CATEnv) dopsat řádek

DRW_ALL_BOUNDARIES=1

a hranice se pak budou zobrazovat.
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
[#4812] | Publikováno: 07.11. 2014 - 21:42
Dakujem velmi pekne, ale nechce mi dovolit urobit zmenu v tom subore, napise mi , ze pristup je zamietnuty, ked to chcem ulozit a nahradit, neviete nahodou co stym?
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
[#4813] | Publikováno: 07.11. 2014 - 21:53
uz som na to prisla, nebola som prihlasena ako administrator, a aj to pomohlo :-) majte sa, a este raz naozaj pekne dakujem


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.