Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Nastavení cesty pro funkci Capture

Kompletní přehled příspěvků v tématu Nastavení cesty pro funkci Capture řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Michal

Poslat zprávu | Profil
Datum: 20.5. 2010 | Zobrazeno: 10535x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den, nevíte někdo jak nastavit cílovou cestu kam ukládat obr. pro funkci Capture, potřeboval bych nastavit pevnou cestu, nebo proměnnou v závislosti na přiihlášeném uživateli...Děkuji

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#533] | Publikováno: 20.05. 2010 - 12:21
Tak tady si vůbec nejsem jistý jestli něco takového jde. Zběžně jsem projel Options, je tam jen nastavení formátu. Možná něco takového nabízí fce Album (menu Tools), ale aby se nastavila pevná cesta, která by byla k dispozici po kliknutí na příkaz uložit po vyfocení obrázku, asi nejde.
Vím, že se dá "fotit" i makrem, to už by to pak umělo i s cestou, ale to makro by musel někdo napsat (nebo sehnat).
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#534] | Publikováno: 20.05. 2010 - 14:04
Ok, děkuji mockrát za radu. Použil jsem Album a tam jde použít nastavení tvorby složek podle uživatele :-). Ještě jednou děkuji.
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#535] | Publikováno: 20.05. 2010 - 14:05
Kdyby někdo měl toto makro o kterém psal pan Cinert, rád bych do něj nahlédl, pokud by to bylo možné...:-)
karel koupelna

Poslat zprávu | Profil
[#537] | Publikováno: 24.05. 2010 - 17:12
Možná Vám pomůže.

Zapsání prvního okna do jpg (vb6)
Dim pr_catia As Application

Set pr_catia = CreateObject("Catia.application")
catia.ActiveWindow.Viewers.Item(1).CaptureToFile catCaptureFormatJPEG, "c:\mp.jpg"
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#821] | Publikováno: 15.07. 2010 - 20:40
Děkuji, nejsem zatím tak zkušený ve scriptech/makrech, dá se říct, že jsem začátečník. Ale hledal jsem příčinu v nastavení a příčina byla, že jsem měl přednastavené DLNames, ale neměl je povolené v nastavení. Díky za návrhy řešení, zrovna chci začít s makry, tak třeba ještě Váš příspěvek použiju. Díky


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.