Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Ikona opustenia Sketchera

Kompletní přehled příspěvků v tématu Ikona opustenia Sketchera řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kamil

Poslat zprávu | Profil
Datum: 15.5. 2010 | Zobrazeno: 10190x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Po nakreslení profilu v Sketchery mi zmizla ikona opustenia Sketcheru. Ako ju prosím Vás dostanem naspäť? Asi ma je to trocha trápna otázka od človeka ktorý v Catii kreslí každy deň, ale naozaj si neviem dať rady. A reset nastavení mi ako rozumné riešenie nepríde.
Vopred ďakujem...

Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#523] | Publikováno: 15.05. 2010 - 14:45
Pripadá mi to ako keby bola len niekde odsunutá...?
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#524] | Publikováno: 15.05. 2010 - 14:55
To se občas stane, bohužel jediné řešení je opravdu reset pozic toolbarů.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#525] | Publikováno: 15.05. 2010 - 15:04
A ako ten reset urobím tak aby mi neresetovalo nič iné?
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#526] | Publikováno: 15.05. 2010 - 17:25
Takže odpovede som sa nedočkal, tak som pátral po zahraničných fórach a našiel som čo som hľadal:
Takže pre všetkých komu zmizne "ikona opustenia Sketcheru", tu je postup ako to resetovať:
VIEW potom TOOLBARS potom CUSTOMIZE, choď na list TOOLBARS , click na RESTORE POSTION, click na RESTORE ALL CONTENTS, a CLOSE...
A malo by to byť...
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#527] | Publikováno: 16.05. 2010 - 10:58
Ono se stačilo podívat do sekce Manuál Catia - Úvod, tam je ten postup také popsaný. Problému se dá částečně předejít, pokud zatrhnete Lock toolbar positions v záložce Option. Tím si panely drží svou pozici a neměly by se vůbec pohnout. Pokud jich ale máte zobrazeno víc než jich se vejde do lišty, stejně se někdy pohnou. Lepší řešení je roztahat si je do více řad a tyto potom uzamknout. No a úplně nejlepší je vytvořit si vlastní Workbench, do něj nakombinovat všechny panely, které chcete používat a je vyřešeno jednou provždy. Chce to ale větší monitor, jinak to zabírá místo.
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#530] | Publikováno: 18.05. 2010 - 11:13
Tak Catia stále rozhadzuje ikony, i keď ich uzamknem. Tak teraz neviem čo tomu je?
Kamil

Poslat zprávu | Profil
[#531] | Publikováno: 18.05. 2010 - 11:34
Robilo to vždy ak som nakreslil nejaký prvok, medzi ikonky mi skočil taký súradnicový indikátor a odsunul mi všetky ostatné ikony a keď som ten prvok dokreslil tak ten súradnicový indikátor zmizol ale ikony sa mi už nevrátili. Vyriešil som to tak že som mu nechal v jednom stĺpci viacej miesta...
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#532] | Publikováno: 18.05. 2010 - 14:26
To je přesně ten problém. Pokud se panely do postranní lišty vejdou, pozice jakž takž drží, ale pokud se tam nevejdou, mají tendenci se rozházet.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.