Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

generate dimensions

Kompletní přehled příspěvků v tématu generate dimensions řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
Datum: 11.5. 2014 | Zobrazeno: 9383x
Konfigurace CATIA: V5R19

Text dotazu:
Dobry den, prosim Vas, neviete mi niekto poradit, ako zmenim farbu kot, ktore si dam vygenerovat cez "GENERATE DIMENSIONS" (vid.obrazok)? dakujem pekne

Přiložené obrázky:

Matějček Pavel

Poslat zprávu | Profil
[#4559] | Publikováno: 12.05. 2014 - 06:29
Já osobně generování kót používám ale změnit barvu se mi ještě nepodařilo. Ona taky má svůj význam. Jednoduše je tak poznat které kóty jsou vygenerované a které dokreslené které popadané. Všechny signalizační barvy se dají přepnout do černé přes tlačítko "Analysis Display Mode". Ale pokud je třeba dopravdy změnit barvu generovaných, nebo jiných kót tak bych zkusil: Tools/Options/MechanicalDesign/Drafting/Dimension/AnalysisDisplayMode/Types and colors... (unás to nejde voloby jsou vesměs uzamknuté viz. obrázek)
(Generování zde v Catii bohužel není příliš komfortní ale pro usnadnění ... pokud je vybrán a aktivován jeden pohled tak se kóty generují pouze do něj)

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4560] | Publikováno: 12.05. 2014 - 08:43
Ano, to je přesně ono - konkrétně položka Dimensions generated from 3D constraints. Nicméně doporučuju nechat barvy tak jak jsou, viz. předchozí příspěvek.
kovacovaxea

Poslat zprávu | Profil
[#4561] | Publikováno: 12.05. 2014 - 22:51
super, dakujem vam naozaj velmi pekne :-)


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.