Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Catia vehicle architecture (CAVA)

Kompletní přehled příspěvků v tématu Catia vehicle architecture (CAVA) řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Matúš Grznár

Poslat zprávu | Profil
Datum: 28.10. 2013 | Zobrazeno: 10127x
Konfigurace CATIA: V5R20

Text dotazu:
Zdravím,


mohol by mi niekto poradiť, kde by som si mohol stiahnuť alebo či by mi vedel niekto poskytnúť viac typových databáz do CAVA lebo momentálne mám iba Off-Road a Limousine. Chcel by som totižto pracovať na športovom automobile. Je mi jedno či by to bol Sedan alebo konkrétne Sports car. Ďakujem

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4229] | Publikováno: 04.11. 2013 - 12:50
Dobrý den,

přiznám se že tenhle výraz slyším prvně. O co přesně se jedná? Katalog automotive součástí nebo něco podobného?

PS: Zapomněl jste téma publikovat, takže nebylo v diskusi vidět...
Matúš Grznár

Poslat zprávu | Profil
[#4278] | Publikováno: 19.11. 2013 - 13:46
Nebudem nejako extrémne o tom vypisovať, lebo ešte stále len v tom začínam pracovať a viac sa o tom človek dozvie keď si to prečíta priamo od výrobcu ;) Len v skratke je to pomocný nástroj, alebo teda modul, ktorý by mal značne uľahčiť prácu pri návrhu automobilu. Má svojich takých 5 menších modulov, ktoré sú priamo v tom prostredí CAVA a to celé sa doinštalováva do Catie. :)

http://www.transcat-plm.com/en/software/transcat-software/cava
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4283] | Publikováno: 25.11. 2013 - 12:26
Tak jsem se na to díval. Vzhledem k tomu co tam píšou to v ČR moc rozšířené nebude. A ten kdo by to měl, tak buď "zapůjčené" od německé matky, u nás by to asi neuživil, pokud nemá stálý odbyt a využití.

Pokud to není poskytované na B2B portálech jednotlivých automobilek, tak to asi seženete těžko. Pokud na to náhodou nenarazíte na webu (jako třeba orig. Catia manuály na čínských serverech)...

Matúš Grznár

Poslat zprávu | Profil
[#4309] | Publikováno: 05.12. 2013 - 15:59
No uvidím..skúšam si najnovšie vytvárať vlastné profily vozidiel, takže ak sa mi niečo podarí, tak to tu určite zavesím pre budúce generácie :D Vďaka aj tak za radu ;)
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4314] | Publikováno: 05.12. 2013 - 23:44
To tak by bylo super, ale mám obavu, že k produktu CAVA se málokdo dostane. Přiznám se že vůbec netuším, kolik firem v ČR to může používat.
Sedláček

Poslat zprávu | Profil
[#4346] | Publikováno: 09.01. 2014 - 16:41
CAVA je aplikace používaná ve VW. Jinak je programovaná v pobočce Trancat na Slovensku.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.