Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Dassault Systemes: Pro studenty vstup na 3DEXPERIENCE Forum zdarma

Publikováno: 16. října 2012 | Zobrazeno: 3072x
Každoroční zákaznická konference společnosti Dassault Systemes proběhne v úterý 23. října v pražském Clarion Congress Hotelu. Tradiční setkání se letos poprvé uskuteční pod novým názvem 3DEXPERIENCE Forum. Ten odkazuje na novou firemní strategii, kterou v Praze představí výkonný viceprezident společnosti Philippe Forestier.

Na programu konference nebude chybět představení projektu létajícího kola Flying Bike, který realizovaly na platformě 3DEXPERIENCE společnosti Evektor, Duratec a Technodat. K vidění bude také fyzický prototyp „cyklistického vznášedla“ nebo studentská formule týmu ČVUT vyvinutá pomocí nástrojů Dassault Systemes.

V odpolední části se speciální oborová setkání budou zabývat tématy z oblasti dopravy, strojírentsví, leteckého průmyslu, high tech, energetiky i akademické sféry. Vůbec poprvé bude na 3DEXPERIENCE Foru tematická sekce zaměřená na oblast podnikových služeb. Její součástí jsou tři prezentace využití řešení Exalead.

Také letos mají zájemci a zájemkyně z řad studentů možnost zúčastnit se konference zdarma. S ohledem na omezenou kapacitu prosím svoji účast potvrďte nejpozději do pátku 19.10. na stepan.kacena@grayling.com. Více o programu konference se dozvíte http://www.3ds.com/pt/company/events/3dexperience-forum-czech-republic/program/.

O společnosti Dassault Systemes

Dassault Systemes – 3D Experience Company – poskytuje firmám i jednotlivcům virtuální vizi projektů pro udržitelnou inovaci. Její špičková řešení mění způsob, jímž se navrhují, vyrábějí a jsou podporovány nové výrobky. Portfolio nástrojů pro spolupráci, jež společnost nabízí, podporuje sociální inovaci a rozšiřuje možnosti, kterými může virtuální svět zlepšovat svět reálný. Společnost má přes 150 000 klientů ve více než 140 zemích světa a všech průmyslových odvětvích.

Zdroj: Grayling