Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Technický specialista CAM / Zlín

Zadáno dne: 10.10. 2018

Popis pozice - náplň práce

  • Hledáme kolegu, který bude zajišťovat technickou podporu našim zákazníkům a podílet se aktivně na nových implementačních projektech v oblasti CAM v oblastech:
  • technická podpora zákazníků v oblasti CAM
  • školení v programování CNC strojů pomocí software CATIA a 3DEXPERIENCE
  • tvorba postprocesorů
  • technická podpora v rámci obchodních aktivit

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • min. 2 roky praxe programování CNC strojů pomocí CAM software
  • praxe na pozici technické podpory CAM výhodou
  • základní znalost CAD software CATIA výhodou
  • chuť se vzdělávat a pracovat samostatně, komunikativnost
  • profesionální, iniciativní přístup s orientací na zákazníka
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem středně pokročilá podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení, systém motivace a benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pružná pracovní doba
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

V případě zájmu pošlete vaše CV na ivona.kalupova@technodat.cz.

Poznámka

Webová stránka společnosti

www.technodat.cz