Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Obchodník pro softwarová řešení (3D CAD a PLM) / Zlín

Zadáno dne: 30.12. 2016

Popis pozice - náplň práce

  • obchodní aktivity zaměřené na 3D PLM řešení
  • vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí
  • obchodní vedení nových projektů
  • péče o vybrané stávající zákazníky
  • podpora marketingových aktivit

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického nebo manažerského zaměření, popřípadě dokončené středoškolské vzdělání (nejlépe strojírenské obory, informační technologie)
  • praxe v obchodních aktivitách se zaměřením na softwarová řešení (ERP, CAx, PLM)
  • nebo praxe v průmyslu (nejlépe strojírenství, automobilový, letecký průmysl, nástrojárny atd.)
  • praxe obchodníka nebo manažerské zkušenosti jsou výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň mírně pokročilý)
  • řidičský průkaz

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení, systém motivace a benefitů
  • zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

Poznámka

Profesní životopis posílejte na info@technodat.cz

Webová stránka společnosti