Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Strojní konstruktér (CATIA) / celá ČR

Zadáno dne: 30.12. 2016

Popis pozice - náplň práce

  • Společnost TECHNODAT Engineering s.r.o. hledá spolupracovníky na pozici "Strojní konstruktér v systému CATIA V5"

Požadujeme

  • vysoká škola se strojírenským zaměřením
  • dobrá znalost angličtiny, znalost němčiny vítána
  • předchozí konstrukční praxe a znalosti práce se systémem CATIA V5 výhodou
  • vyžaduje se flexibilnost, schopnost učit se novým poznatkům, ochota cestovat a pracovat na různých místech ČR

Nabízíme

  • práce s vyspělým inženýrským systémem CATIA V5
  • možnost odborného růstu
  • platové ohodnocení podle dohody

Plat / Platový rozsah

  • nezadáno

Kontakt

Zájemci mohou své životopisy zasílat mailem na adresu ales.popelka@technodat.cz

Poznámka

Webová stránka společnosti