Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Cessna zvolila pro zdokonalení PLM procesů V6 od Dassault Systemes

Publikováno: 11. listopadu 2011 | Zobrazeno: 2362x
Společnost Cessna Aircraft Company si vybrala Verzi 6 společnosti Dassault Systemes, aby urychlila zavádění nových produktů, snížila náklady na vývoj a zkrátila doby potřebné k certifikaci. Jeden z předních světových výrobců letadel již několik let využívá softwarové řešení CATIA a kolaborativní inovační platformu ENOVIA. Nyní se Cessna rozhodla přejít na Verzi 6. Ke stávajícím řešením připojí také software DELMIA pro digitální výrobu, jenž společnosti umožní lépe řídit další fáze životního cyklu výrobků.

„Společnost Dassault Systemes nám už řadu let pomáhá být na špici inovací v leteckém průmyslu. Přechod na Verzi 6 je důležitý krok, jenž nám pomůže udržet si náskok před konkurencí,“ říká Bob King, viceprezident a IT ředitel společnosti Cessna.

Modernizovaná řešení ENOVIA a CATIA V6 a nové řešení DELMIA umožní společnosti Cessna snížit dobu potřebnou k uvedení výrobku na trh (T2M) a zvyšovat efektivitu nákladů. Usnadní také analýzu a schvalování výrobních procesů a včasnou identifikaci potenciálních problémů. Díky řešením Dassault Systèmes bude také možné vytvářet výrobní instrukce ve 3D, implementovat grafické modelové plánování výrobního procesu a zajistit workflow pro řízení změn a konfigurací mezi procesy návrhu a výroby.

Cessna je přední světový výrobce letounů pro všeobecné letectví. Od počátku svého působení v roce 1927 Cessna navrhla, vyrobila a dodala více než 192 500 letadel po celém světě. V roce 2010 dodala společnost celkem 535 letounů a vykázala tržby ve výši 2,6 miliard amerických dolarů.

O společnosti Dassault Systemes

Dassault Systemes je světový lídr v oblasti 3D a PLM (Product Lifecycle Management) řešení, která dodává více než 130 000 zákazníků v 80 zemích světa. Na trhu softwarových aplikací působí už od roku 1981. Dassault Systemes nabízí trojrozměrnou vizi celého životního cyklu produktu od návrhu přes údržbu po recyklaci.

Portfolio Dassault Systemes zahrnuje řešení CATIA pro virtuální navrhování výrobku, DELMIA pro virtuální výrobu, SIMULIA pro virtuální testování, ENOVIA pro globální kolaborativní řízení životního cyklu produktů, EXALEAD pro aplikace založené na vyhledávání, SolidWorks pro trojrozměrný mechanický design a 3DVIA pro trojrozměrnou „živou zkušenost“.

Zdroj: tisková zpráva Grayling s.r.o.